KLIENTU PRIVĀTUMA POLITIKA


Šī klientu konfidencialitātes politika regulē personas informācijas un datu, kas attiecas uz potenciālajiem un esošajiem klientiem ("jūs"), vākšanu, izpaušanu un izmantošanu (uzņēmums, kas reģistrēts Latvijā ar reģistrācijas numuru 50103202681, 25.11.2008,  juridiskā adrese ir Rīgā, Aglonas iela 28-14, LV-1057, LATVIJA), un ar to saistītās vienības (kopā "mēs", "mēs" vai "mūsu"). Šādas saistītās vienības var atrasties ārpus Eiropas Ekonomikas zonas. Šī klientu konfidencialitātes politika sniedz jums informāciju par personīgo informāciju, ko mēs apkopojam no jums, kā mēs izmantojam jūsu personisko informāciju un jūsu tiesības, lai kontrolētu personas informāciju, kas mums ir par jums.

Mēs esam apņēmušies ievērot jūsu tiesības uz privātumu un apstrādāsim tikai jūsu sniegto personisko informāciju saskaņā ar piemērojamajiem datu aizsardzības likumiem.

Lūdzu, uzmanīgi izlasiet šo politiku, jo tajā ir izskaidrota personas informācija, ko mēs par jums apkopojam un kā tiek apstrādāta šāda personiskā informācija. Turpinot izmantot mūsu pakalpojumus (ieskaitot mūsu vietni), jūs apstiprināt, ka esat izlasījis, sapratis un piekrītat šai Klientu konfidencialitātes politikai kopumā. Ja jūs nepiekrītat šai klientu konfidencialitātes politikai kopumā, jūs nedrīkstat izmantot mūsu produktus vai pakalpojumus. Lūdzu, regulāri pārbaudiet atjauninājumus, jo mēs laiku pa laikam varam mainīt šo klientu konfidencialitātes politiku.

Ja jums ir kādi jautājumi par šo konfidencialitātes politiku vai mūsu informācijas praksi, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot tālāk norādītās iespējas.

1. PIEKRIŠANA

Izmantojot mūsu vietni, jūs ar šo piekrītat mūsu klientu konfidencialitātes politikai un piekrītat tās noteikumiem.

2. INFORMĀCIJA, KO VĀCAM

Personīgā informācija, kas jums tiek prasīta, un iemesli, kādēļ jums tiek prasīts to sniegt, jums tiks skaidri norādīta brīdī, kad mēs lūdzam sniegt jūsu personisko informāciju.

Ja jūs sazināsieties ar mums tieši, mēs varam saņemt papildu informāciju par jums, piemēram, jūsu vārdu, e -pasta adresi, tālruņa numuru, ziņojuma saturu un/vai pielikumus, kurus varat mums nosūtīt, un jebkuru citu informāciju, kuru jūs izvēlaties sniegt.

Reģistrējoties kontam, mēs varam lūgt jūsu kontaktinformāciju, tostarp tādus vienumus kā vārds, uzņēmuma nosaukums, adrese, e -pasta adrese un tālruņa numurs.

Mēs varam apkopot un apstrādāt šādu personisko informāciju:

 • Jūsu vārds;
 • Uzņēmuma nosaukums;
 • Informācija par maksājumu apstrādi;
 • Uzņēmuma pasta adrese;
 • Uzņēmuma e-pasta adrese;
 • Uzņēmuma fiksētā vai mobilā tālruņa numurs;
 • Piegādes detaļas;
 • Kā arī citu personisko informāciju;
 • Jūsu nozares intereses;
 • Jūsu amata nosaukums vai amata loma;
 • Uzņēmuma biznesa informācija;
 • Augstākā līmeņa demogrāfiskā informācija;

Ja jūs izmantojat mūsu vietnes, mēs varam arī apkopot informāciju par jums vai jūsu datoru, kad jūs pārlūkojat, lai ļautu jums izmantot pieejamos pakalpojumus, kā arī apkopot anonīmu informāciju par jums vai jūsu datoru analīzei, lai atbalstītu nepārtrauktus mūsu produktu un pakalpojumu uzlabojumus.

3. DATU VĀKŠANA CNC BALTIc DATU BĀZEI

Mēs apkopojam, uzglabājam informāciju par uzņēmumiem.Uzņēmumi informāciju sniedz tieši, veicot tiešas intervijas, un šie uzņēmumi mums ir devuši atļauju publicēt informāciju un koplietot informāciju ar trešajām personām. Savāktās informācijas saturs ietver ražošanas informāciju un vadības kontaktpersonu vārdus. Mēs nepublicējam un nedalāmies ar trešajām pusēm personīgās e -pasta adreses vai personiskos tālruņa numurus.

4. KĀ MĒS IZMANTOJAM JŪSU INFORMĀCIJU

Savākto informāciju mēs izmantojam dažādos veidos, tostarp:

 • Nodrošināt un uzturēt mūsu vietni;
 • Uzlabojot, personalizējot un paplašinot mūsu vietni;
 • Izprast un analizēt, kā jūs izmantojat mūsu vietni;
 • Izstrādāt jaunus produktus, pakalpojumus, vietnes funkcijas un tās funkcionalitāti;
 • Sazināties ar jums tieši vai ar mūsu partneru starpniecību, tostarp klientu apkalpošanas nolūkos, lai sniegtu jums atjauninājumus un citu informāciju, kas attiecas uz vietni, kā arī mārketinga un reklāmas nolūkos;
 • Sūtīt jums e -pastus;
 • Atrast un novērst krāpšanu.

5. PERSONISKĀS INFORMĀCIJAS DROŠĪBA

 • Mēs izmantojam saprātīgus un atbilstošus administratīvos, tehniskos un organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu personisko informāciju pret nozaudēšanu, zādzību un neatļautu izmantošanu, piekļuvi, izpaušanu, pārveidošanu vai iznīcināšanu. Atsevišķas mūsu vietņu jomas var būt aizsargātas ar paroli. Ja esat mūsu vietņu lietotājs un jums ir parole, varat palīdzēt saglabāt savu privātumu, nodrošinot, ka nekopīgojat savu paroli nevienam citam.

  Mēs veicam pasākumus, lai regulāri apstiprinātu mūsu rīcībā esošo personisko informāciju, lai nodrošinātu, ka informācija ir precīza un, ja nepieciešams, atjaunināta. Informācija, kas vairs nav nepieciešama derīgiem uzņēmējdarbības mērķiem un kas mums nav jāglabā saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem, tiks regulāri iznīcināta ar drošiem līdzekļiem.

6. ŽURNĀLA DATNES

CNC BALTIC ievēro standarta žurnālfailu izmantošanas procedūru. Šie faili reģistrē apmeklētājus, kad viņi apmeklē vietnes. Visi mitināšanas uzņēmumi to dara un daļa no mitināšanas pakalpojumu analīzes. Žurnāla failos apkopotā informācija ietver interneta protokola (IP) adreses, pārlūkprogrammas veidu, interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP), datuma un laika zīmogu, atsauces/izejas lapas un, iespējams, klikšķu skaitu. Tie nav saistīti ar jebkādu personu identificējošu informāciju. Informācijas mērķis ir tendenču analīze, vietnes administrēšana, lietotāju kustības izsekošana vietnē un demogrāfiskās informācijas apkopošana.

7.Sīkfailu politika

Tas, ka jūs izmantojat mūsu vietni, norāda uz jūsu piekrišanu šajā politikā aprakstītajiem sīkfailiem.

8. kas ir sīkfaili?

Tīmekļa sīkfails, plaši izmantota datu vākšanas tehnoloģija, ir vienkārši teksta fragments, ko var ievietot jūsu personālā datora vai mobilās ierīces pārlūkprogrammā un pēc tam lasīt, apmeklējot vietni. Sīkfails var būt sesijas sīkfails, tas ir, sīkfails, kas paliek jūsu pārlūkprogrammā, kamēr esat pieteicies noteiktā vietnē, un pēc tam pazūd, aizverot pārlūkprogrammu, vai arī tas var būt pastāvīgs sīkfails, sīkfails, kas paliek jūsu pārlūkprogrammā noteiktā laika periodā. Sīkdatņu informāciju var apkopot un izmantot apkopotā veidā. Vai arī datus var apkopot atsevišķā profilā vai ierakstā. Šis individuālais ieraksts var būt unikāls, bet anonīms, vai arī profilu var saistīt ar informāciju, kas identificē jūs kā indivīdu. Ja vēlaties, varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai dzēstu sīkfailus vai novērstu automātisku pieņemšanu. Ja izvēlaties nesaņemt mūsu sīkfailus, mēs nevaram garantēt, ka jūsu pieredze ar vietni būs tik ātra vai atsaucīga, it kā jūs saņemtu sīkfailus.
Plašāku informāciju par sīkdatnēm parasti varat uzzināt vietnē www.allaboutcookies.org.

9. KĀ MĒS IZMANTOJAM SĪKFAILUS?

Mēs varam izmantot sīkfailus vairākiem mērķiem:

Būtiski sīkfaili
Mēs varam izmantot ierobežotu skaitu sīkfailu, kas ir būtiski konkrētiem jūsu pieprasītajiem pakalpojumiem vai drošības nolūkos. Dažas mūsu vietnes iepirkumu groza funkcijai izmanto sīkfailu, kad pērkat pakalpojumus vai piedāvājumus. Jo īpaši, ja esat reģistrējies vietnei vai izmantojat klientu portālu, mēs varam izmantot sīkfailu, lai autentificētu jūsu izmantoto datoru vai mobilo ierīci.

Veiktspējas sīkfaili
Mēs atļaujam trešajām pusēm, tostarp Google Analytics, iestatīt analīzes vai veiktspējas sīkfailus, lai apkopotu un ziņotu par kopējo informāciju. Šīs sīkdatnes nodrošina pārskatu sniegšanu mums kopumā, tāpēc tās jūs vispār neidentificē. Mēs izmantojam apkopotos pārskatus, lai saprastu, kā tiek izmantotas mūsu vietnes, un uzlabotu to lietderību mūsu auditorijai.

Funkcionālās sīkdatnes
Vairākas sīkdatnes atbalsta arī mūsu vietņu darbību, identificējot jūsu datoru vai gala ierīci unikālā, bet anonīmā veidā. Šie sīkfaili var, piemēram, atcerēties jūsu valodas preferences vai atpazīt personas darbību vienas sesijas laikā.

Ja jūs reģistrējaties vietnei, mēs izmantojam sīkfailu, lai saistītu jūsu klātbūtni ar konkrētu lietotājvārdu un paroli vai kontu. Mēs varam izmantot pastāvīgu sīkfailu, lai jūs automātiski atpazītu katru reizi, kad atgriezīsities, bet tikai tad, ja jūs to lūdzat. Mēs varam arī izmantot sīkfailus, lai iepriekš aizpildītu jūsu pieteikumvārdu vai veidlapas, kuras aizpildāt vietnē, ar informāciju, kuru jau esat sniedzis.

Mēs varam veikt lietotāju trafika analīzi, lai novērtētu mūsu vietņu izmantošanu un uzlabotu mūsu vietņu un pakalpojumu saturu. Šīs analīzes tiks veiktas, izmantojot IP adreses un sīkfailus.

10. TREŠO PUŠU PRIVĀTUMA POLITIKA

CNC BALTIC konfidencialitātes politika neattiecas uz citiem reklāmdevējiem vai vietnēm. Tāpēc, lai iegūtu sīkāku informāciju, mēs iesakām iepazīties ar šo trešo pušu reklāmu serveru attiecīgajām konfidencialitātes politikām. Tas var ietvert viņu praksi un norādījumus par to, kā atteikties no noteiktām iespējām.

Jūs varat atspējot sīkfailus, izmantojot savas pārlūkprogrammas opcijas. Lai uzzinātu sīkāku informāciju par sīkfailu pārvaldību, izmantojot konkrētas tīmekļa pārlūkprogrammas, to var atrast attiecīgajās pārlūkprogrammu vietnēs.

11. TREŠO PERSONU TĪMEKĻA VIETNES

Mūsu pakalpojumi (ieskaitot mūsu vietnes un lietotnes) var saturēt saites uz citām vietnēm, kuras pārvalda trešās puses. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī politika attiecas tikai uz personisko informāciju, ko mēs apkopojam, izmantojot mūsu vietnes un lietotnes, un mēs neesam atbildīgi par personisko informāciju, ko trešās puses var savākt, uzglabāt un izmantot, izmantojot viņu vietni. Jums vienmēr rūpīgi jāizlasa katras apmeklētās vietnes konfidencialitātes politika.

Mēs atklāsim personisko informāciju par jums tikai iekšēji un trešās puses piegādātājiem, kuri mūsu vārdā veic noteiktas funkcijas, piemēram: apstrādes nolūkos, kas saistīti ar maksājumu apstrādi, preču piegādi un pakalpojumu sniegšanu, tīmekļa vietnes administrēšanai, tehnisku IT atbalstu, datu uzturēšanai, mārketinga darbībām vai citur, kad esat piekritis šādai izpaušanai vai ja šādu izpaušanu pieprasa vai atļauj likums.

Mēs uzņemamies atbildību par datiem, kurus mēs apkopojam par jums, un pieprasām tiem trešo pušu piegādātājiem, ar kuriem mēs kopīgojam jūsu datus, piemērot atbilstošu aizsardzības līmeni, kas atbilst likumam. Mēs nodrošinām, ka mums ir noslēgts attiecīgs datu apstrādes līgums ar katru trešo pusi, ar kuru mēs sadarbojamies, lai nodrošinātu, ka tās atbilst privātuma un datu aizsardzības likumiem.

Visi dati, kas tiek kopīgoti ar mūsu apstiprinātajām trešajām pusēm, tiks aizsargāti un/vai šifrēti, lai tos aizsargātu. Ja jūs piekrītat, bet vēlāk pārdomājat, varat sazināties ar mums, un mēs nodrošināsim, ka visas darbības tiks pārtrauktas pēc iespējas ātrāk.

12. KĀ JŪS VARAT KONTROLĒT SĪKFAILUS

Mūsu izmantotās sīkdatnes ir svarīgas, lai jūs varētu izmantot mūsu vietnes. Veiktspējas sīkfaili ļauj mums saprast mūsu auditoriju kopumā un uzlabot to, kā mūsu vietnes atbilst jūsu vajadzībām un cerībām. Sīkfaili, kurus izmantojam reģistrācijai, ļauj mums veikt uzņēmējdarbību tiešsaistē. Mūsu vietnes un pakalpojumi vai to daļas var nedarboties pareizi bez šīm sīkdatnēm.

Mūsu tīmekļa vietņu izmantošana norāda uz jūsu piekrišanu šajā politikā aprakstītajiem sīkfailiem.
Bet, ja vēlaties atsaukt šo piekrišanu vai kādu tās daļu, jebkurā laikā varat kontrolēt sīkfailus un trešo pušu reklāmu mērķauditorijas atlasi šādos veidos:

Pārlūkprogrammas vadīklas:
Lielākā daļa pārlūkprogrammu piedāvā veidus, kā kontrolēt vai bloķēt sīkfailus. Šīs pārlūkprogrammas vadīklas parasti ir atrodamas izvēlnē "opcijas" vai "preferences". Lai saņemtu papildu palīdzību, varat apskatīt iestatījumus "Palīdzība".

13. GDPR DATU AIZSARDZĪBAS TIESĪBAS

Vispārīgā datu aizsardzības regula (ES) 2016/679 (GDPR) ir regula ES tiesību aktos par datu aizsardzību un privātumu Eiropas Savienībā (ES) un Eiropas Ekonomikas zonā (EEZ). Tas attiecas arī uz personas datu pārsūtīšanu ārpus ES un EEZ zonām.

Mēs vēlamies pārliecināties, ka esat pilnībā informēts par visām savām datu aizsardzības tiesībām.
Katram lietotājam ir tiesības uz:

Tiesības piekļūt – Jums ir tiesības pieprasīt savu personas datu kopijas. Par šo pakalpojumu mēs varam iekasēt nelielu samaksu.
Tiesības uz labošanu – Jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs labojam jebkuru informāciju, kas, jūsuprāt, ir neprecīza. Jums ir arī tiesības pieprasīt, lai mēs papildinām informāciju, kas, jūsuprāt, ir nepilnīga.
Tiesības uz dzēšanu – Jums ir tiesības ar noteiktiem nosacījumiem pieprasīt, lai mēs izdzēstu jūsu personas datus.

Tiesības ierobežot apstrādi – Jums ir tiesības noteiktos apstākļos pieprasīt, lai mēs ierobežojam jūsu personas datu apstrādi.
Tiesības iebilst pret apstrādi – Noteiktos apstākļos jums ir tiesības iebilst pret to, ka mēs apstrādājam jūsu personas datus.
Tiesības uz datu pārnesamību – Jums ir tiesības noteiktos apstākļos pieprasīt, lai mēs savāktos datus pārsūtītu citai organizācijai vai tieši jums.

Šīs tiesības var nepiemērot dažos gadījumos, tostarp gadījumos, kad mums ir jāievēro juridiskās prasības, ja tās pārkāptu citu personu tiesības, nevis personas, kas pieprasa piekļuvi, vai (ja jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi jūsu personiskajai informācijai) pieprasījums ir acīmredzami nepamatots vai pārmērīgs.
Ja vēlaties pieprasīt piekļuvi savai personiskajai informācijai, tās labošanu, grozīšanu vai dzēšanu, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot kādu no tālāk norādītajām metodēm. Mēs varam pieprasīt no jums konkrētu informāciju, lai apstiprinātu jūsu identitāti. Noteiktos apstākļos, piemēram, ja jūs pieprasāt būtiskas dokumentu kopijas, mēs varam iekasēt saprātīgu samaksu.
Jūsu pieprasījums tiks nekavējoties apstrādāts, un jūs saņemsit atbildi viena mēneša laikā pēc pieprasījuma saņemšanas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šo termiņu var pagarināt vēl par diviem mēnešiem, ja iesniegtie pieprasījumi ir sarežģīti un/ vai daudz. Šādā gadījumā jūs tiksit informēts par atbilstības termiņa pagarināšanu un iemesliem, kādēļ tas bija nepieciešams viena mēneša laikā pēc jūsu pieprasījuma saņemšanas.

14. BĒRNU INFORMĀCIJA

Vēl viena mūsu prioritātes daļa ir bērnu aizsardzības pievienošana interneta lietošanas laikā. Mēs mudinām vecākus un aizbildņus novērot, piedalīties un/vai uzraudzīt un vadīt viņu darbību tiešsaistē. CNC BALTIC apzināti nevāc nekādu personu identificējošu informāciju no bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem. Ja uzskatāt, ka jūsu bērns ir sniedzis šāda veida informāciju mūsu vietnē, mēs ļoti iesakām nekavējoties sazināties ar mums un mēs darīsim visu iespējamo, lai nekavējoties noņemt šādu informāciju no mūsu uzskaites.

15. SAZINĀTIES AR MUMS

Ja jums ir kādi jautājumi par šo privātuma politiku, varat rakstīt uz e-pastu info@cncbaltic.lv vai rakstīt datu aizsardzības koordinatoram, SIA CNC BALTIC. Rīga, Strazdumuizas iela 74, LV-1024, Latvija.