Jaunumi

Lāzera stara ģenerēšanas princips 

Lāzera stara ģenerēšanas princips 

Lāzera ģenerēšanas princips un to veidi. Vārds “LASER” ir akronīms vārdam: Gaismas pastiprināšana ar stimulētu starojuma emisiju. L - Light : Gaisma A - Amplification: Pastiprināšana S - Stimulation : Stimulēšana E - Emission : Emisija R - Radiation : Radiācija Tos klasificē pēc dažādiem kritērijiem..

Lasīt vairāk
Ultra-Cut® 130 XT

Ultra-Cut® 130 XT

Ultra-Cut 130 XT ir pieejams! Pasaules klases kvalitāte, maksimālais griešanas ātrums un zemākas izmaksas. Vai domā pāriet no vecās sistēmas uz jauno? Piedāvājam iegādāties Ultra-Cut XT griešanas sistēmu ar atlaidi un dāvanā dilstošo detaļu komplektu. Pasūtot norādi vēlamo sistēmas konfigurāciju, ar..

Lasīt vairāk
Kuras ir vissvarīgākās īpašības, kas jāņem vērā putekļu novērtēšanā?

ATEX Putekļu bīstamības novērtēšana

Kuras ir vissvarīgākās īpašības, kas jāņem vērā putekļu novērtēšanā? ATEX zona ir iekārtas/ rūpnīcas vai darba zonas telpa, kurā ir iespējama sprādzienbīstama atmosfēra. Iekārtas, kas paredzētas lietošanai sprādzienbīstamās atmosfērās. ATEX direktīva 2014/34 / ES šīs zonas vērtē šādi: ATEX 20. zona:..

Lasīt vairāk
CNC frēzēšana un griešana Kā filtrēt procesa putekļus?

CNC frēzēšana un griešana, Kā filtrēt procesa putekļus?

CNC frēzēšana un griešana Kā filtrēt procesa putekļus? Viens no kritiskajiem aspektiem kompozītmateriālu, oglekļa šķiedras, vieglo sakausējumu, alumīnija, magnija, sveķu, koka, termoplastisko materiālu, stiklplasta, kevlara, sviestmaižu konstrukciju darbgaldu procesos ir malšanas un apgriešanas laik..

Lasīt vairāk
Automatizētās Plazmas Griešanas Pamati pamācība

Automatizētas Plazmas Griešanas Pamati

Automatizēta CNC plazmas griešana ir efektīvs process sarežģītu metāla materiālu detaļu griešanai. CNC plazmas griešanas iekārtām ir vairāki kontrolējami faktori vai ieejas mainīgie lielumi (piemēram, strāva, griešanas ātrums, degļa augstums utt.), Un šim procesam ir jāatbilst dažādiem detaļu kvalit..

Lasīt vairāk
Kas ir augstas precizitātes plazmas griešana

Kas ir Augstas Precizitātes Plazmas Griešana?

Augstas precizitātes plazmas griešana ir augstas kvalitātes griešanas process, ko izmanto izgatavotāji, kas vēlas sasniegt izcilus rezultātus. Augstas precizitātes plazmas sistēma var sniegt rezultātus, kas tuvojas lāzera griešanas kvalitātei, par daudz zemākām izmaksām. Plazmas sistēmas ir spējīgas..

Lasīt vairāk