Pasūtīšanas un Piegādes nosacijumi Pasūtījumi internetā vietnē www.cncbaltic.lv

1. Lai veiktu pasūtījumu:
1.1 -  Izvēlieties Jums interesējošo produktu/s, no mūsu Kataloga.
1.2 -  Zem preces apraksta, sadaļā "Pasūtīt" aizpildiet pasūtījuma formu. Lauciņā "Jūsu ziņojums" varat norādīt interesējošos papildjautājumus un detaļas par preci.
1.3  - Tiklīdz saņemsim Jūsu ziņu, sagatavosim pieprasīto informāciju par preces pieejamību un cenas piedāvājumu.
1.4  - Apstiprinot pasūtījumu, tiek sagatavots priekšapmaksas rēķins. Tikai saņemot apmaksu, prece tiek pasūtīta (sīkāk lasiet piegādes nosacijumus).


2. Norēķini
2.1 - Pēc pasūtījuma veikšanas, mēs ar Jums sazināsimies un uz Jūsu norādīto e-pasta adresi izsūtīsim rēķinu.
2.2 - Pēc rēķina saņemšanas, prece/s tiek sagatavotas nosūtīšanai un piegādāta.


3. Pasūtījuma saņemšana CNC BALTIC noliktavā:
• Iespējams saņemt pasūtīto preci arī mūsu noliktavā, darbadienās no plkst. 9:00 - 16:00.3.1 Pasūtījumu piegādes iespējas Latvijas teritorija:

Omniva pakomāts - Piegādes veids pieejams pasūtījumiem, kuru kopējais svars nepārsniedz 30kg un izmēru (GxPxA) 64cm x 38cm x 39cm pasūtījums tiek piegādātas uz jūsu izvēlēto pakomatu visā Latvijas teritorijā. Sūtījums nonāk galamērķa pakomātā nākamajā dienā pēc nosūtīšanas līdz “Sūtījumu izņemšanas” laikam, izņemot svētdienas. 
https://www.omniva.lv/
Venipak pakomāts - Venipak Pickup punkti – tie ir jums ērtās vietās pieejami veikali un pakalpojumu centri, kuros varat gan nodot, gan saņemt sūtījumu. Pickup punkti ir atvērti gan darba dienās, gan nedēļas nogalēs. Jums vairs nevajadzēs nekur steigties! Pa ceļam uz darbu vai uz mājām varēsiet piestāt, lai viegli un ērti nodotu vai saņemtu savu sūtījumu.
• DPD pakomāts - Pickup punktu tīkls ir alternatīva paku piegāde privātpersonām. DPD Pickup punktu tīkls sūtījumu saņemšanai apvieno vairāk nekā 200 Paku skapīšu vietas.
Venipak kurjera piegāde - Nākamās dienas piegādes jebkur Baltijā, vakara un sestdienas piegādes. Kad nepieciešams piegādāt smagus vai nestandarta izmēra sūtījumus, mēs norīkosim divus kurjerus, kuri nogādās sūtījumu norādītajā vietā.


3.3 Pasūtījumu piegāde ārpus Latvijas teritorijas:
• Venipak Global – Starptautisko sūtījumu pārvadāšanas pakalpojumus, kas aptver vairāk kā 212 pasaules valstis. Sniedzot pakalpojumu, notiek sadarbība ar pasaules līmenī atzītiem partneriem, kas ļauj mums nodrošināt sūtīšanas procesu bez traucējumiem, veikt muitas procedūras, kā arī sniedz visas iespējas piedāvāt atšķirīgus pakalpojumus.
• Pasūtījumu piegāde citās Baltijas, Eiropas un pasaules valstīs tiek nodrošināta sadarbībā ar Venipak Global kurjerdienestu.
• Pasūtījuma maksa Eiropas savienībā atkarīga no pasūtījuma svara, izmēra un pasūtījuma galamērķa valsts.
➥ Valstis un sūtījumu laiki

3.4 Piegādes maksa:
• Izvēloties piegādi ar pakomātu tiek ieturēta fiksētā sūtījuma maksa neatkarīgi no pasūtījuma svara, summas vai izmēriem.
• Pasūtījumu piegādi veicot ar kurjeru kompāniju starpniecību, pasūtījuma maksa tiek aprēķināta, balstoties uz pasūtījuma svaru un izmēru.